Appartement te koop in Marbella / Spanje #60841

€ 555.000
Fantastisch nieuwbouwappartement in het centrum van Marbella. Dit prachtige appartement ligt op slechts een paar honderd meter van de boulevard van Marbella, op het westen en met uitzicht op het park La Constitución. De woonoppervlakte bedraagt 94 m² en is verdeeld over een ruime woonkamer met toegang tot het terras, een aparte keuken, een hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, een tweede slaapkamer en een tweede complete badkamer. Daarnaast beschikt het appartement over een uitstekende parkeerplaats. Het appartement maakt deel uit van een gebouw dat vijf jaar geleden is gebouwd. Dankzij de westelijke oriëntatie en het uitzicht op het park geniet u van veel licht en absolute rust. Het appartement voelt als buiten het stadscentrum, zonder hinder van enig stads- of verkeerslawaai. De locatie maakt dit appartement bijzonder praktisch: het strand ligt op slechts twee minuten loopafstand, het Plaza de Los Naranjos bereikt u in vijf minuten, en strandbars, winkels, restaurants en andere voorzieningen liggen eveneens op korte loopafstand. In de buurt zijn scholen, middelbare scholen en alle benodigde openbare voorzieningen aanwezig, waardoor het geschikt is voor zowel permanente bewoning als een tweede woning. Indien u vragen heeft over deze woning dan kunt u telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen.
Lees de volledige omschrijving

Informatie

Referentienummer
#60841
Prijs
€ 555.000
Type woning
Appartement
Plaats
Marbella
Wijk
Marbella Ciudad
Provincie
Málaga
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Zwembad
Nee
Oppervlakte bebouwd
94m²

Fantastisch nieuwbouwappartement in het centrum van Marbella.

Dit prachtige appartement ligt op slechts een paar honderd meter van de boulevard van Marbella, op het westen en met uitzicht op het park La Constitución. De woonoppervlakte bedraagt 94 m² en is verdeeld over een ruime woonkamer met toegang tot het terras, een aparte keuken, een hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, een tweede slaapkamer en een tweede complete badkamer. Daarnaast beschikt het appartement over een uitstekende parkeerplaats.

Het appartement maakt deel uit van een gebouw dat vijf jaar geleden is gebouwd. Dankzij de westelijke oriëntatie en het uitzicht op het park geniet u van veel licht en absolute rust. Het appartement voelt als buiten het stadscentrum, zonder hinder van enig stads- of verkeerslawaai.

De locatie maakt dit appartement bijzonder praktisch: het strand ligt op slechts twee minuten loopafstand, het Plaza de Los Naranjos bereikt u in vijf minuten, en strandbars, winkels, restaurants en andere voorzieningen liggen eveneens op korte loopafstand. In de buurt zijn scholen, middelbare scholen en alle benodigde openbare voorzieningen aanwezig, waardoor het geschikt is voor zowel permanente bewoning als een tweede woning.

Indien u vragen heeft over deze woning dan kunt u telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen.

Voorzieningen

  • Badkamer en-suite
  • Dichtbij voorzieningen
  • Loopafstand naar zee
  • Nieuwbouw
  • Orientatie West
  • Parkeerplaatsen
  • Terras
  • Vlakbij het strand