Villa te koop in Benitachell / Spanje #59793

€ 1.150.000
Moderne villa te koop in Cumbre del Sol. Villa Nara heeft een elegante L-vorm en biedt naadloze toegang tot het terras en het infinity pool, dat perfect aansluit op het adembenemende mediterrane landschap. De villa beslaat twee verdiepingen en beschikt over een eigen master suite met uitzicht op zee en de bergen, terwijl de begane grond ruime woonruimtes heeft die in verbinding staan met de tuin.  De eigentijdse stijl van de villa harmonieert met mediterrane tradities en biedt een luxe, serene woonomgeving. Gelegen in Cumbre del Sol combineert de villa comfort, natuur en exclusieve uitzichten, perfect voor een verfijnde levensstijl. Indien u vragen heeft over deze woning dan kunt u telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen.
Lees de volledige omschrijving

Informatie

Referentienummer
#59793
Prijs
€ 1.150.000
Type woning
Villa
Plaats
Benitachell
Wijk
Cumbre del Sol
Provincie
Alicante
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Zwembad
Prive
Oppervlakte bebouwd
417m²
Oppervlakte perceel
813m²

Moderne villa te koop in Cumbre del Sol.

Villa Nara heeft een elegante L-vorm en biedt naadloze toegang tot het terras en het infinity pool, dat perfect aansluit op het adembenemende mediterrane landschap. De villa beslaat twee verdiepingen en beschikt over een eigen master suite met uitzicht op zee en de bergen, terwijl de begane grond ruime woonruimtes heeft die in verbinding staan met de tuin. 

De eigentijdse stijl van de villa harmonieert met mediterrane tradities en biedt een luxe, serene woonomgeving. Gelegen in Cumbre del Sol combineert de villa comfort, natuur en exclusieve uitzichten, perfect voor een verfijnde levensstijl.

Indien u vragen heeft over deze woning dan kunt u telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen.

Voorzieningen

  • Airconditioning
  • Alarminstallatie
  • Balkon
  • Bergzicht
  • Centrale verwarming
  • Elektrische poort
  • Garage
  • Inbouwkasten
  • Jacuzzi
  • Privé tuin
  • Terras
  • Tuin
  • Water
  • Wateraansluiting
  • Zeezicht