Penthouse te koop in Málaga / Spanje #47489

€ 249.000
Duplex penthouse met spectaculair frontaal uitzicht op zee Deze woning is gelegen in een woonwijk aan het strand, op slechts 5 minuten van de havens van La Duquesa en Sotogrande, in een rustige omgeving en zeer goed verbonden, aangezien er aan de voet ervan een rotonde is van de rijksweg A -7 die ons het comfort biedt om er in beide richtingen toegang toe te hebben. Dit complex heeft twee paddle-tennisbanen, een kindergedeelte voor kindervermaak, een prachtig gemeenschappelijk zwembad en grote tuinen, evenals een voetgangersbrug die de toegang tot het strand in een paar minuten zal vergemakkelijken.  Dit ruime appartement heeft twee verdiepingen verdeeld in de master bedroom suite waardoor u toegang heeft tot een prachtig solarium op de bovenverdieping en de andere twee slaapkamers, twee badkamers, woonkamer, terras en keuken op de begane grond. Daarnaast wordt deze woning opgeleverd met een garage en een berging inbegrepen in de prijs. Penthouse-Duplex in Manilva van 133 m2, 3 slaapkamers, 2 badkamers, keuken, terras van 14.00 meter, buitenkant, zeer licht, op het zuiden gelegen, 1 garage en aparte woonkamer. Kenmerken: verwarming: A/C koud - warmte, airconditioning, lift, garage, berging, zwembad en intercom. Indien u vragen heeft over deze woning dan kunt u telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen.
Lees de volledige omschrijving

Informatie

Referentienummer
#47489
Prijs
€ 249.000
Type woning
Penthouse
Plaats
Málaga
Provincie
Málaga
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Zwembad
Gemeenschappelijk
Oppervlakte bebouwd
133m²

Duplex penthouse met spectaculair frontaal uitzicht op zee

Deze woning is gelegen in een woonwijk aan het strand, op slechts 5 minuten van de havens van La Duquesa en Sotogrande, in een rustige omgeving en zeer goed verbonden, aangezien er aan de voet ervan een rotonde is van de rijksweg A -7 die ons het comfort biedt om er in beide richtingen toegang toe te hebben. Dit complex heeft twee paddle-tennisbanen, een kindergedeelte voor kindervermaak, een prachtig gemeenschappelijk zwembad en grote tuinen, evenals een voetgangersbrug die de toegang tot het strand in een paar minuten zal vergemakkelijken. 

Dit ruime appartement heeft twee verdiepingen verdeeld in de master bedroom suite waardoor u toegang heeft tot een prachtig solarium op de bovenverdieping en de andere twee slaapkamers, twee badkamers, woonkamer, terras en keuken op de begane grond. Daarnaast wordt deze woning opgeleverd met een garage en een berging inbegrepen in de prijs. Penthouse-Duplex in Manilva van 133 m2, 3 slaapkamers, 2 badkamers, keuken, terras van 14.00 meter, buitenkant, zeer licht, op het zuiden gelegen, 1 garage en aparte woonkamer. Kenmerken: verwarming: A/C koud - warmte, airconditioning, lift, garage, berging, zwembad en intercom.

Indien u vragen heeft over deze woning dan kunt u telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen.

Voorzieningen

  • Airconditioning
  • Dichtbij voorzieningen
  • Garage
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Intercom
  • Lift
  • Opslagruimte
  • Padle tennis
  • Rustige omgeving
  • Stille omgeving
  • Verwarming
  • Vlakbij de haven
  • Vlakbij golfbaan
  • Vlakbij het strand
  • Zeezicht